+420 602 235 963
DOPRAVA@BERATRANSPORT.CZ

Společnost BERA Transport je nám dlouhá léta cenným partnerem pro vnitrostátní i mezinárodní dopravu. Pravidelně obměňovaný vozový park, flexibilní řešení krizových situací,
vysoká míra spolehlivosti.

Karel Dračka
Lagermax AED Czech s.r.o.

Velmi rádi spolupracujeme s dopravní společností BERA Transport při realizaci přeprav po Evropě. Ať se jedná o dokládky menšího a lehčího zboží na trase z a do Nizozemí, expresní přepravy urgentních zásilek, nebo i celovozové přepravy do Itálie. Všichni zaměstnanci, jak dispečer tak i řidiči, nám vždy ochotně vyhoví, a snaží se, aby naše zboží bylo co nejefektivněji přepraveno.

Jana Votrubcová
mediaProfi s.r.o.

Naša spolupráca s firmou BERA Transport s.r.o. je vel'mi dobrá. Vel'mi dobre sa nám spolupracuje s dispečerom, komunikácia je na vysokej úrovni a aj doprava je zabezpečená na 100%. Všetko presně na čas, preprava urobená bez problémov. Šofér je profesionálny.

Dana Križanová
YOPUR spol s r.o.

Využíváme společnost BERA Transport k přepravě importu a exportu do zahraničí. Rádi bychom jim poděkovali na přístup k našim zásilkám. Obecně hodnotíme spolupráci jako výbornou, společnost je pro nás ověřeným a spolehlivým partnerem. Tuto dopravní společnost rádi doporučujeme.

Marcela Žatecká
Logwin Air + Ocean Czech s.r.o.

Velice si vážíme spolupráce se společností BERA Transport, která probíhá bezproblémově. Řidiči dodržují námi stanovené termíny, vždy jsme řádně informováni o průběhu přepravy (kdy bylo naloženo / složeno) a máme včas zaslané podklady potřebné k fakturaci.

Alexandra Bukačová
Geis CZ s.r.o.

Se spoluprací s firmou BERA Transport jsme velice spokojeni.Jejich dovednosti v dopravě jsou na vysoké úrovni a dokáží vyhovět v každé situaci.Spolupráci mohu vřele doporučit.

Šárka Čurdová
Bubák transport and logistics, s.r.o.
+420 602 235 963
DOPRAVA@BERATRANSPORT.CZ
Bera Transport s.r.o.
Národní 364/39, 110 00 Praha 1
DIČ CZ27567711
IČ 27567711
Všechna práva vyhrazena 2021 © Bera Transport
Desing by